BOŽIĆNE PRIREDBE I PREDSTAVA "POŠTARSKA BAJKA"


Dragi učenici i cijenjeni roditelji,

 

objavljujemo termine za održavanje božićnih priredbi po nastavnim mjestima. U Hamburgu će se 15. prosinca 2019. održati glavna božićna priredba na kojoj će za sve naše učenike iz Hamburga, ali i učenike iz ostalih nastavnih mjesta, po prvi put nastupati glumci Gradskog kazališta mladih iz Splita s predstavom «Poštarska bajka». Pozivamo sve učenike i roditelje da svojim prisustvom uveličaju ovaj poseban događaj. Božićne priredbe po nastavnim mjestima:

 

30.11.2019. u 15:30h - crkvena dvorana, Herrenstr. 23, Rendsburg

06.12.2019. u 16:00h - Eichendorffschule, Frauenteichstr. 4a, Wolfsburg

07.12.2019. u 16:00h - Hrvatska katol. misija, Hesterkamp 7a, Braunschweig

08.12.2019. u 17:00h - Hrvatska katol. misija - St. Paulus, Wilhelm Webel Str. 15, Göttingen

10.12.2019. u 16.30h - Ricarda Huch Schule, Bonifatiuspl. 15Hannover

12.12.2019. u 16:30h - St. Franziskus Hospital, Gelber Saal, Waldstr. 17, Flensburg

13.12.2019. u 16.00h - Schule an der Melanchtonstraße, Melanchtonstr. 150,  Bremen

15.12.2019. u 16.30h - crkvena dvorana St. Marien, Danzigerstr. 62, Hamburg*                                                            

*Učenici iz Lüneburga imaju zajedničku božićnu priredbu s učenicima iz Hamburga. Učenike i roditelje iz ostalih nastavnih mjesta srdačno pozivamo na glavnu božićnu priredbu i predstavu u Hamburgu.

 

Radujemo se Vašem dolasku i zajedničkoj proslavi!


Vaši učitelji!




 

ONLINE UPISI

 

Cijenjeni roditelji,


od ove školske godine pored klasičnog načina upisa učenika na Hrvatsku nastavu, omogućili smo i online upisnice naših učenika. Kao što je već najavljeno, rok za online upise istječe tjedan dana nakon jesenskih praznika, pa Vas molimo da uvažite navedeni rok upisa.


Srdačan pozdrav

Vaši učitelji 




RASPORED ZA NASTAVNU GODINU 2019. / 2020.

 

PONEDJELJAK – POPPENBÜTTEL         PONEDJELJAK - GÖTTINGEN

16:45 – 18:15                                                16:00 – 17:30

1.-4. razred                                                    1.- 4. razred

učiteljica Matea                                            17:30 – 19:00

5.-8. razred                                                   5.-8. razred

učiteljica Martina                                         učitelj Antun

 

 

UTORAK – ALTONA                            UTORAK - HANNOVER

15:45 – 17:15                                          16:00 – 17:30

1.-2. razred                                              5. razred

učiteljica Matea                                      17:30 – 19:00

3.-4. razred                                              6.-8. razred

učiteljica Martina                                   učitelj Antun


17:15 – 18:45

5.-8. razred

učiteljica Martina

 

 

SRIJEDA- RENDSBURG         SRIJEDA - FLENSBURG              SRIJEDA - HANNOVER

15:30 – 17:00                            16:00 – 17:30                                   16:00 – 17:30

1.-4. razred                                1.-4. razred                                       1.-2. razred


17:00 – 18:30                           17:30 – 19:00                                    17:30 - 19:00

5.-12. razred                             5.-12. razred                                      3.-4. razred

učitelj Boris                             učiteljica Martina                               učitelj Antun

 

 

 ČETVRTAK – LÜNEBURG                ČETVRTAK - BRAUNSCHWEIG

16:00 – 17:30                                         16:00 – 17:30                                                        

1.-4. razred                                              1.-4. razred

       

17:30 – 19:00                                         17:30 – 19:00

5.-12. razred                                          5.-12. razred

učiteljica Matea                                      učitelj Antun



PETAK – BREMEN         PETAK – WILHELMSBURG       PETAK - WOLFSBURG

16:00 – 17:30                    15:30 – 17:00                                 16:00 - 17:30 

1.-4. razred                        1.-4. razred                                     1.-8. razred

                                                                                                 učitelj Kovčalija                                                          

17:30 – 19:00                   17:00 – 18:30                                  

5.-12. razred                     5.-8. razred                                              

učiteljica Matea                učiteljica Martina                           

 


SUBOTA – BARMBEK

 9:30 – 11:00                 9:30 – 11:00                9:30 – 11:00

1.-2. razred                   3. razred                       4. razred

učiteljica Matea           učiteljica Martina         učitelj Boris 


11:00 – 12:30              11:00 – 12:30                11:00 – 12:30                   

5.-6. razred                  7. razred                        8.-12. razred

učitelj Boris                učiteljica Matea             učiteljica Martina

 


Kontakt



Links

O nama
Novosti
Impressum
Privatnost

Raspored

Raspored Hrvatske Nastave
Raspored praznika

Wein Import Dabro - Logo

Sponzor web stranice


site created and hosted by nordicweb